3D Mimari Modelleme

 

1Projelerden ya da iki boyutlu çizim dokümanlarından 3d çizim tekniğinin özelleştirilerek kullanılmasıyla oluşturulan 3d mimari modelleme çalışmasının ardından mimari görselleştirme ve isteğe göre 3d animasyon haline getirilmesi sağanmaktadır.

3D çizim içerisinde belki de en önemli yere sahip olan konu render kalitesidir. Ekibimiz inşa edilen ya da tasarlanan yapıların ve objelerin gerçekçilik algısını vermek için yüksek kaliteli render çalışmalarını fotogerçekci sonuç ve hızla neticelendirmektedir. Oluşturduğumuz çalışmalardaki texture, güneş ışığı, yapay ışık, gölge etkisi gibi ayarlar yüksek düzeyde teknik bilgi ve estetik yaklaşımlarla hazırlanmaktadır.

3d modelleme ve 3d animasyon hizmeti veren ekibimiz hız, kalite ve fiyat açısından en iyiyi sunmak için size özel çalışmalar yapmaktadır.

23d çizim projelerinin sanal dünyada ve planlanan ortam içerisindeki süsleme işlemidir.

İç Mimari Tasarım: Mobilya, mutfak, koltuk, banyo, yatak odası, ev, şirket gibi obje ve yapıların iç 3d mimari görselleştirme çalışmaları
Dış Cephe Tasarım: Yapıların 3d dış cephe tasarım çalışmaları
3D Animasyon: Üç boyutlu yapı ve objelerin belirlenen yol haritası üzerinde oluşturulan 3d mimari modelleme ve 3d mimari görselleştirme projesinden sonra oluşturulan 3d animasyon çalışmaları

3d mimari modelleme çalışmalarına özel mimari görselleştirme çalışmaları ekibimizce sanatsal bakış açısıyla hazırlanmaktadır.
3d Mimari modelleme çalışmalarındaki mimari görselleştirme işlemlerinin ne derece önemli olduğunu bilen ekibimizin bu konuda zengin bir tecrübesi vardır.

3 3D çizim metoduyla 3d mimari modelleme, mimari görselleştirme ve animasyon çalışmalarının genel faydaları şunlardır.

Tüm bina tipleri için diğer tekniklerden daha iyi 3d mimari modelleme ve mimari görselleştirme imkanı
Oluşabilecek hataların kontrolü, minimum hata
İzlenecek yolların tespit edilmesi
Pazarlama ve reklam için etkili sunum
Mimar, mühendis ve müteahhit arasında güçü koordinasyon
Daha düşük proje maliyeti
3D mimari görselleştirme zenginliği
3d animasyon çalışmalarıyla güçlü sunum imkanı

Görüldüğü gibi 3d çizim metodu ile gerçekleşen mimari modelleme, animasyon ve mimari görselleştirme sunumları zaman, maliyet ve reklam gücü açısından büyük kazançlar sağlamaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Çalişma Süreci
Çalişma Sistemimiz